Uludağ Turları Tatil Home Kış Masalı İçin Bavulunu Hazırla!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İletişim

Uludağ Turları
Bakırköy/İstanbul
Kartaltepe Mah. İncirli Cad. Alpay İzer Sok. No:4, 34144 Bakırköy/İstanbul

Tatil Danışmanına Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uludağ tur rezervasyonu yaptırmak için katılmak istediğiniz Uludağ turu programının sayfasında bulunan iletişim bilgilerinden yararlanarak tatil danışmanlarımıza ulaşabilir ve turu satın alabilirsiniz. Ayrıca web sitemiz üzerinden online olarak Uludağ turu için yerinizi ayırtabilir, ödeme işlemlerini gerçekleştirerek rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Uludağ turu fiyatları; turun süresine ve programına, grup turu ya da kurumsal tur olarak düzenlenmesine, ulaşım şekline ve ekstra hizmetlere göre belirlenmektedir. Uludağ tur fiyatlarımız Uludağ Turları sayfamızda katılmak istediğiniz turun içeriğinde yer almaktadır. Detaylı bilgi için Uludağ tur danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Seyahat sigortası yaptırmanız halinde tura gitmeden 72 saat önceye kadar rezervasyonunuzu iptal edebilir ve ücret iadenizi alabilirsiniz. Rezervasyon iptalinde, tur ücretinin tamamı iade edilirken sigorta ücreti iade edilmez. Sigorta yalnızca turu kapsar, rezervasyonla beraber alınan uçak biletleri ise sigorta kapsamında değildir. Uçak transferleri son 24 saat kalaya kadar kesintisiz iptal edilebilir. Otobüs yolculuğu için satın alınan rezervasyonlarda ise; gidiş otobüsleri için son 2 güne kadar, dönüş otobüsleri içinse dönüş gününe kadar yapılan iptal işlemlerinde ulaşım iadeleri kesintisiz yapılır.

Katılmak istediğiniz Uludağ turu için tatil danışmanlarımızı arayarak ödemenizi mail order üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli ödeme sistemimiz üzerinden yapacağınız ödemelerde verileriniz kesinlikle kaydedilmemektedir.

Uludağ tur rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra tur programı, yola çıkış saati ve lokasyonları, ücrete dahil olup olmayan hizmetler ve tatil danışmanı numaranız hakkında detaylı bir bilgilendirme alacaksınız. Aklınıza takılan tüm sorular için Uludağ tur danışmanınızı arayabilirsiniz.

SPA merkezlerinden fitness salonlarına kadar her imkanı sağlayan dağ otellerinde kalacak, Milli Park’ı, Softaboğan Şelalesi’ni görecek, Kaplıcaların şifalı sularına girip Osmanlı’dan kalma türbeleri ve medreseleri ziyaret edeceksiniz. Uludağ ve Bursa’nın eşsiz lezzetlerinden iskender kebabı, İnegöl köfte, pideli köfte, oğmaç çorbası, ciğer sarması, bursa lokumu, köpoğlu salatası, Kemalpaşa tatlısı, cantık, kestane şekeri, tahinli pide, cendere tatlısı, kaymaçina gibi tatları deneyimleyecek, mangalda sucuk ekmek yapmanın keyfine doyamayacaksınız. Uludağ turu sonunda sevdiklerinize İznik çinisi, Bursa havlusu, ipek kumaşlar, Gemlik zeytini, Bursa ipeği, kestane şekeri gibi hediyeler götüreceksiniz, sevdiklerinizi tatil süresince unutmadığınızı göstereceksiniz.

Tatil Danışmanına Sor

uludağ turu iletişim
Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98