Uludağ Turları Tatil Home Kış Masalı İçin Bavulunu Hazırla!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Gruplara Özel Uludağ Turları

Sevdiklerinizle Kış Masalının Tadını Çıkarın!

Uludağ’ın tadı sevdiklerinizle daha güzel! Kış masalının tadını dostlarınız, aileniz veya iş arkadaşlarınızla çıkarmaya ne dersiniz? Mutlu bir tatilin sırrı birlikte olmak…

Tatil Home Uludağ Turları olarak anlaşmalı olduğumuz oteller, konaklama tesisleri ve ulaşım firmaları aracılığıyla gruplara özel Kartepe turları düzenliyor, tüm ayrıntılarıyla planladığımız grup turları ile zamanınızı ve bütçenizi verimli kullanmanıza olanak tanıyor, yaratıcı organizasyonlarla tatilden aldığınız keyfi arttırıyoruz…

Siz de gruplara özel Uludağ turları ile birlikte bir macera atılmaya ne dersiniz? Sevdiklerinizle Kartepe’nin güzelliklerini paylaşın, unutulmaz anılar biriktirin, tatilinizin eğlence dozunu zirveye taşıyın!

gruplara özel Uludağ turları ile birlikte bir macera atılmaya ne dersiniz? Sevdiklerinizle Kartepe’nin güzelliklerini paylaşın, unutulmaz anılar biriktirin, tatilinizin eğlence dozunu zirveye taşıyın!

Unutulmaz Bir Kış Tatili İçin Uludağ Turları

grup gezileri

Uludağ Turları

Birlikte yaptığınız tur planını Tatil Home Uludağ Turları ayrıcalığıyla kusursuz bir biçimde hayata geçirmeye ne dersiniz?

Bütçenizi ve tatil planlarınızı bizimle paylaşın, Uludağ grup turları için birlikte tur destinasyonunu, konaklama yerlerini ve ulaşım seçeneklerini belirleyelim, hayalinizdeki tatili Uludağ Turları ailesinin gruplara özel fırsatlarıyla gerçeğe dönüştürün… Uludağ’ın tadını sevdikleriniz, arkadaşlarınız veya ekibinizle çıkarın!

Tatil anlayışınıza, ilgi alanlarınıza ve bütçenize en uygun grup turları için tur danışmanlarımızla görüşün, fiyat bilgisi alın ve bavulunuzu hazırlayın!

Uludağ Ulaşım

Uludağ’ın keyfini tek başına çıkarmak istemeyenler için gruplara özel Uludağ turları ile özel fırsatlar sunuyor, yalnızca tatilinize odaklanmanızı sağlıyoruz.

Tatil severlere yalnızca bir tatil acentesi olarak hizmet vermekle yetinmiyor, Uludağ Turları Tatil Home olarak yüksek hizmet standartları ve geniş araç filosuna sahip kurumsal partnerlerimiz aracılığıyla grup turları için konforlu ulaşım seçeneklerini tatilcilerimizle bütçelerine uygun çözümlerle buluşturuyor, ihtiyacınıza uygun araç seçenekleri arasından tercih yapmanıza imkan veriyor, Uludağ turu için özel güzergahlar belirleyerek planladığınız tatili hayata geçiriyoruz!

Arkadaş gruplarından şirket etkinliklerine, dernek toplantılarından fotoğraf kulüplerine kadar farklı gruplara özel tur fırsatlarımızdan yararlanmak için vakit kaybetmeden tur danışmanlarımızla iletişime geçin…

şirket gezileri
uludağ grup turları

Uludağ Konaklama

Unutulmaz bir Uludağ turunun tadını hep birlikte çıkarmanız için geniş tatil ağımız sayesinde sizlere konaklama söz konusu olduğunda da ayrıcalıklı fırsatlar sunuyoruz.

Anlaşmalı otellerimiz aracılığıyla sizlere kent merkezlerinden dağ içi otellere, doğa evlerinden 5 yıldızlı lüks konaklama ve SPA tesislerine kadar farklı konseptlerle bölgenin en iyi otellerinde konaklama imkanı sağlıyor; TV, mini bar, klima, Wi-Fi, açık büfe kahvaltı, akşam yemeği, otel içi etkinlikler ve diğer olanaklarla tatilinizin keyfini çıkarmak dışında hiçbir ayrıntıyla uğraşmak zorunda kalmadığınızdan emin oluyoruz…

Gruplara özel konaklama fırsatları ile tatilcilerimizin kaliteli konaklama imkanlarından yararlanmalarına özen gösteriyoruz…

Uludağ Toplantı Organizasyonları

Anlaşmalı olduğumuz oteller, konaklama ve etkinlik merkezleri ile kurumsal organizasyon hizmeti veriyor, çalışanlarınız ve kurumsal partnerlerinizle gerçekleştireceğiniz etkinlikleri sizin için planlıyoruz.

Bayi toplantıları, yönetici ve zirve buluşmaları, ürün lansmanları, şirket içi eğitimler, motivasyon etkinlikleri, basın toplantıları, seminer, sempozyum ve kongreler için zaman ve insan kaynağı ayırmaksızın kusursuz bir organizasyon gerçekleştirmenize destek oluyor, detaylarla zaman kaybetmeden projelerinizi hayata geçirmenize destek oluyoruz.

Uludağ turları ile ulusal ve uluslararası firmaların kurumsal ihtiyaçlarına yanıt veriyor, düzenlediğimiz organizasyonlara yenilikçi ve yaratıcı imzamızı atıyoruz.

gruplara özel uludağ turları

Sosyal Medyada Biz

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98