Uludağ Turları Tatil Home Kış Masalı İçin Bavulunu Hazırla!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Şirketlere Özel Uludağ Turları

Mutlu Çalışanlar Başarıyı Getirir!

Büyükten küçüğe tüm firmalar, her geçen gün çalışanlarının mutluluğunun verimlilik ve başarıları üzerindeki etkisini daha iyi anlıyor. Buna bağlı olarak çalışan motivasyonunu ve üretkenliğini en yüksek seviyede tutmak için neredeyse her şirket farklı dönemlerde çeşitli etkinlikler planlıyor. Hiç kuşkusuz bunların en yaygınlarından biri de şirketlere özel tatil turları...

Nitekim İstanbul ve Ankara gibi iki büyük metropole yakınlığıyla Uludağ şirketlere özel turlar için gerçekten oldukça uygun bir merkez olmayı başarıyor. Birçok firma bilhassa kış sezonunda şirketlere özel Uludağ turları ile tur acentelerinin avantajlarından yararlanarak çalışanlarının birliktelik ve aidiyet duygularını kış tatilleriyle güçlendirmeyi tercih ediyor.

Peki kurumlara özel Uludağ turları, firmaya ve çalışanlarına neler katıyor? Gelin isterseniz bu sorunun yanıtına birlikte bakalım...

Uludağ Şirket Turları Kurumlara Ne Katıyor?

Çalışanlarınızın başarısını ödüllendirmek, onları yoğun bir iş dönemi için motive etmek, birliktelik ve kuruma aidiyet duygusunu arttırmak gibi pek çok katkının Uludağ kurumsal turlar kapsamında sayılabileceğini söyleyebiliriz. Daha detaylı bir şekilde bu katkıları inceleyelim, işte şirketlere özel Uludağ turları ve kurumlara kattıkları:

 • Bir çalışanın başarısı öncelikle kurumdaki mutluluğuna bağlıdır. Uludağ şirketlere özel turlar çalışanlarınızı mutlu etmeniz için firmanıza fırsatlar sunuyor.
 • Uludağ şirket turları ile çalışanlarınızın iş dışında birlikte vakit geçirmesini sağlayabilir, arkadaşlık duygusunu güçlendirebilir, kurum içi iletişimi geliştirebilirsiniz.
 • Şirketlere özel Uludağ turları ile çalışanlarınızın iş motivasyonunu ve verimliliğini arttırabilir, daha zorlu sorumlulukları çok daha başarılı bir şekilde yerine getirmesini sağlayabilirsiniz.
 • Müşteri sadakatinizi arttırmak için kurumlara özel Uludağ turları ile özel etkinlikler düzenleyebilir, özellikle üst segment müşterilerinizi kurumunuzun bir parçası gibi hissettirebilirsiniz.

Şirketlere Özel Uludağ Turları Neden Avantajlı?

Uludağ şirketlere özel turlar kurumlara ne katıyor sorusuna yanıt verdik. Bunun yanı sıra bir de neden Uludağ sorusuna da yanıt vermenin faydalı olacağına inanıyoruz. Nitekim Uludağ’ın pek çok kurum tarafından tercih edilen bir etkinlik merkezi olması tesadüf değil...

 • İstanbul ve Ankara’ya yakın olduğu için rahatça ulaşabilirsiniz.
 • Uludağ’ın atmosferi motivasyonunuzu artırır ve keyifli çalışmanızı sağlar.
 • Şirketlere özel Uludağ turları ile hem tatil hem de toplantılarınızı yaparsınız.
 • Doğal bir atmosferde iş stresi aklınıza dahi gelmez.
 • Profesyonel bir organizasyon yapmış olursunuz.
 • Kayak ve diğer kış sporlarını öğrenirsiniz.
 • Kurumlara özel Uludağ turları ile lüks toplantı salonlarında etkinlik yapma imkanınız olur.

Uludağ Kurumsal Turlar Yalnızca Çalışanlar İçin Değil!

Şirketlere özel Uludağ turları ile yalnızca çalışanlarınızı motive etmek veya ödüllendirmek değil, kurumsal partnerlerinizle etkinlikler de düzenlemek mümkün. Bembeyaz pist ve dağ manzaraları, mükellef sofralara sahip restoranlar ve sıcacık bir atmosfer eşliğinde kurumsal toplantılarınızı, şirket yemeklerinizi, seminer ve eğitimlerinizi düzenlemek istiyorsanız Uludağ şirket turları tam firmanıza göre!

Şirketlere özel Uludağ turları için pek çok toplantı otelinin yer aldığı Uludağ, yazımızın başında ifade ettiğimiz gibi Ankara ve İstanbul gibi yakın metropollerden sıklıkla şirket yemekleri, bayi toplantıları, kurumsal organizasyonlar, seminerler ve benzeri aktiviteler için talep görüyor. Uludağ toplantı otelleri kurumlara; projeksiyondan amfi ve ses sistemine, DVD ve CD oynatıcılardan Wi-Fi’a, uydu ve ışık sistemlerinden lezzetli ikramlara kadar pek çok olanakla kusursuz kurumsal aktivite imkanı sağlıyor.

Ayrıca şirketlere özel Uludağ turları ile organizasyon sonrası kayak keyfi yapabilir, kapalı havuzun keyfini çıkarabilir, barbekü partilerine katılabilir, restoranda Uludağ lezzetlerinin tadına bakabilirsiniz.

[widget-130]

Yorum Yap

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98