Uludağ Turları Tatil Home Kış Masalı İçin Bavulunu Hazırla!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Uludağ Grup Turları

Uludağ’ın Keyfini Tek Başınıza Çıkarmak Zorunda Değilsiniz!

Uludağ özellikle Ankara ve İstanbul’a yakın olması nedeniyle şirket ve kurum toplantılarına, tatillerine ve gezilerine ev sahipliği yapıyor. Özellikle son yıllarda motivasyon organizasyonları ile kuruluşlar çalışanlarına iş dışında sosyal aktiviteler yapma, birbirlerini daha yakından tanıma fırsatı veriyorlar.

Ayrıca üniversitelerin kayak ve dağcılık toplulukları da tertip ettikleri organizasyonlarla Uludağ grup turları düzenliyorlar. Dernekler, sivil toplum kuruluşları, liseler ve orta okullar da bu imkanlardan yararlanabiliyorlar. Bu açıdan Uludağ kayak turları, grup etkinlikleri arasında en popüler seçeneklerin başında geliyor.

Türkiye’de Uludağ grup gezileri başta olmak üzere, birçok noktaya düzenlenen ekstra tur ve geziler, yurt dışında da belli destinasyonlara yapılıyor. Motivasyon, birliktelik, aidiyet duygusu ve eğlence amaçlı olarak gerçekleştirilen bu geziler, özellikle büyük firmalar tarafından sıkça gerçekleştiriliyor. Uludağ şirket gezileri ve grup turları yılın her dönemi düzenlenebilse de tahmin edebileceğiniz üzere daha çok kış sezonu tercih ediliyor.

Grup Turlarının Avantajları Nelerdir? – Uludağ Grup Turları

Topluluk halinde yapılan geziler her zaman daha eğlenceli olmuştur. İlk ve ortaokuldaki gezilerinizi hatırlayın lütfen. Ailenizle ve sınıf arkadaşlarınızla yaptığınız aktiviteler unutulmaz olur. Daha fazla anı yer eder hafızanızda. Uludağ grup turları gibi organizasyonlar da günümüzde bu anılarımıza yenilerini eklememizi sağlıyor. Kalabalık gruplar halinde yapılan gezilerin maddi ve manevi pek çok yararı oluyor. Bunlar:

 • Eğlenceli ve unutulmaz zamanlar
 • Daha ekonomik seyahat imkanı
 • Otel ücretlerinde indirim
 • Restoran, kafe, bar ücretlerinde indirim
 • Uçak ve otobüs biletlerinde indirim
 • Rehber ücretlerinde indirim
 • Ekstra harcamalarda ekonomik çözümler
 • Aile ile daha fazla vakit geçirme
 • Arkadaşlar ile farklı bir deneyim yaşama
 • Daha az ücret ödeyerek daha uzun tatil yapma imkanı gibi.

Uludağ turları size iş arkadaşlarınızı daha yakından tanıma imkanı verirken eğlenceli kış sporlarını keşfetmenizi ve Uludağ eğlence mekanları ile muhteşem vakitler geçirmenizi sağlıyor. İş hayatının stresinden uzaklaşmanızın yanında yeni arkadaşlıklar ve takım olmanın bilincini kazandırıyor.

Grup Turları ile Uludağ’da Neler Yapılır? – Uludağ Grup Gezileri ve Eğlence Seçenekleri

Uludağ grup turları ile kış sezonunun vazgeçilmez durak noktasına ulaşırken burada sizi heyecanlı aktiviteler bekliyor olacak. Başta kayak merkezleri ve eğlence mekanlarının bol olduğu bölgede arkadaş ve iş grubunuzla birlikte eğlenceli etkinliklere katılabilir, gündelik hayatın monotonluğundan uzaklaşabilir, kış sporlarıyla vakit geçirebilir, aynı zamanda kurumsal toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Uludağ’ın kalabalık gruplar için sunduğu aktivite seçenekleri:

 • Arkadaşlarınızla kayak, snowboard, Alp disiplini, free style gibi farklı dalları deneyerek yeteneğinizi sınayabilir, eğitmenlerden kayak eğitimi alabilirsiniz.
 • After Ski partilerine katılabilirsiniz.
 • ATV, kar motoru ve palet gibi kar araçlarıyla gezinti yapabilirsiniz.
 • Bahar veya yaz aylarında kamp, trekking, tırmanış ve piknik yapabilirsiniz.
 • Konserlere katılabilir, eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.
 • Uludağ şirket gezileri ve kurumsal toplantılar için otellerin toplantı odalarından ve etkinlik salonlarından yararlanabilirsiniz.

Kışın Keyfini Birlikte Çıkarın!

Bembeyaz karların çam ağaçları ile oluşturduğu kartpostallık manzaralarda tatil yapmak ve keyifli anılar edinmek istiyorsanız yerinizi şimdiden ayırtın. Uludağ grup turları ile arkadaş gruplarınızla daha eğlenceli anlar geçirecek, lüks otellerde konaklamanın tadına varacaksınız.

Siz de hem ailenizle hem de iş arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirmek ve farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız Uludağ grup turları seçeneklerinden yararlanmalısınız. Üstelik erken rezervasyon imkanlarıyla tatilinizi daha ekonomik hale getirebileceğinizi de unutmayın…

[widget-130]

Yorum Yap

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98